Gembird MUS-U-01 Wired, Optical USB mouse, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.08 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.25 m |
| Muud funktsioonid | Suitable for both right- and left handed users. Works on most surfaces. |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Number of buttons | 3-button optical mouse with scroll wheel NULL |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer product name | MUS-U-01 |
| Seadme tüüp | Optical USB mouse |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Wired |
Sildid: gembird mus-u-01 wired, optical usb mouse, black, mus-u-01, gembird, hiired


